Wybierz język:
Posiadając ponad sześćdziesięcioletnie tradycje i duże doświadczenie gwarantujemy wysoką jakość naszych usług

Kontakt

„INTEGRACJA KŁODZKO” Sp. z o.o.
57-300 Kłodzko, ul. Grunwaldzka 14

tel. 74 867 21 67
tel. 74 867 94 07
fax 74 867 21 67
usiklodzko@poczta.onet.pl

NIP 883-185-37-26
REGON 021920135

Usługi utrzymania czystości

„INTEGRACJA KŁODZKO” Sp. z o.o. wykonuje profesjonalne usługi związane z utrzymaniem czystości w budynkach biurowych, socjalnych, halach przemysłowych, pomieszczeniach magazynowych i innych.

Świadczymy usługi w zakresie utrzymania pomieszczeń w czystości codziennie lub w określonej z Państwem częstotliwości. Proponujemy takie rozwiązania, które pozwolą na maksymalne zadowolenie z efektów sprzątania, a jednocześnie nie będą kolidować z Państwa planem dnia, czy procesem produkcji. Wszystkie prace wykonujemy bowiem zgodnie ze ściśle ustalonymi harmonogramami dziennymi tygodniowymi, miesięcznymi i rocznymi.

Oferujemy:
  • pielęgnację podłóg w systemach na mokro (wykładziny PCV, kafle, itp.) i sucho (parkiety, panele podłogowe, strefy natężonego ruchu itp.);
  • pielęgnację dywanów i wykładzin – odkurzanie i usuwanie plam;
  • pielęgnację mebli biurowych i innych elementów wyposażenia wnętrz;
  • utrzymanie w czystości przeszkleń i drzwi;
  • utrzymanie w czystości sanitariatów (toalety, łazienki, umywalnie);
  • utrzymanie w czystości posadzek przemysłowych tj. mycie i szorowanie automatami czyszczącymi, odkurzanie odkurzaczami przemysłowymi itp.

Stosujemy profesjonalny sprzęt ręczny, który nie tylko skraca czas sprzątania, ale zapewnia niezmiennie taką samą, najlepszą jakość usług. Używamy maszyn i urządzeń sprawdzonych marek, które przez długi okres czasu działają bezawaryjnie.
Wykorzystujemy szeroką gamę skutecznych produktów do czyszczenia wszystkich powierzchni dostępnych w pomieszczeniach. Do wykonania prac okresowych używamy,  środki do zastosowań specyficznych: produkty silnie czyszczące, zdzieracze starych powłok, preparaty ochronne tworzące powłoki z połyskiem i matowe, impregnaty do podłóg porowatych (gresy, betony), szampony do prania.

Przez zapewnienie higieny i porządku pragniemy wpływać na dobre samopoczucie naszych Klientów. Wierzymy także, że czystość jest elementem podnoszącym prestiż. Gwarantujemy to dzięki kadrze o odpowiednich kwalifikacjach oraz świadomości doskonalenia produktu.

Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani do pełnienia swych obowiązków. Posiadają wiedzę w zakresie stosowania i używania środków oraz sprzętu. Możecie Państwo darzyć ich pełnym zaufaniem, gdyż zostali przeszkoleni w zakresie obchodzenia się z informacjami poufnymi. Przestrzegają także ściśle zakresu swoich obowiązków.

Wizyt: 4755
© 2012 Integracja Sp z o.o. Serwis działa na silniku windu.org