Wybierz język:
Posiadając ponad sześćdziesięcioletnie tradycje i duże doświadczenie gwarantujemy wysoką jakość naszych usług

Kontakt

„INTEGRACJA KŁODZKO” Sp. z o.o.
57-300 Kłodzko, ul. Grunwaldzka 14

tel. 74 867 21 67
tel. 74 867 94 07
fax 74 867 21 67
usiklodzko@poczta.onet.pl

NIP 883-185-37-26
REGON 021920135

Monitoring obiektów

Instalujemy i administrujemy systemy telewizji przemysłowej, pozwalające na całodobowy podgląd i zapis z kamer rozmieszczonych w chronionych obiektach.Posiadamy system monitoringu (Stacja Monitorowania) jako jedną z form zabezpieczenia technicznego pozwalającego na całodobową ochronę , przesyłanie alarmów i informacji z lokalnych systemów alarmowych i przeciwpożarowych nadzorowanego obiektu (wykorzystując technologię analogową, cyfrową i GSM).

Informujemy, że ceny za świadczone usługi monitorowania ustalamy dla każdego klienta indywidualnie w zależności od rodzaju obiektu. Aby zminimalizować Państwa koszty, w sytuacji gdy sprzyja temu charakter obiektu, montujemy i obsługujemy także system przesyłu obrazu z Państwa zakładu do naszej siedziby. W razie wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa obiektu, natychmiast podejmujemy kroki interwencyjno-zapobiegające ewentualnym stratom.

Spółka „INTEGRACJA KŁODZKO” ma prawo wykonywania także projektów, montażu, obsługi i konserwacji systemów zabezpieczenia technicznego obiektów.

Na Państwa życzenie wykonujemy:
  • systemy telewizji przemysłowej
  • systemy alarmowe
  • systemy kontroli ruchu osobowego
Firma nasza montuje wszystkie typy urządzeń w oparciu o indywidualne Państwa zamówienia. Urządzenia nasze są wyrobami najlepszych zagranicznych i polskich producentów. Pozwalają one na pełną rejestrację wszystkich zaistniałych zdarzeń w wybranych przez Państwa systemach archiwizacji danych.

Wizyt: 1180
© 2012 Integracja Sp z o.o. Serwis działa na silniku windu.org